O nás

Jsme velmi rádi, že Vám zde můžeme představit unikátní a na české poměry specifickou kandidátku mladých lidí do 40 let, která se uchází o Vaše hlasy ve volbách do Evropského parlamentu.

Česká strana regionů vznikla v roce 2010 a je alternativou všech politických stran a platformou pro občanská sdružení po celé České republice. Kandidátka je tvořena hlavně lidmi bez politické příslušnosti. Protože si myslíme, že právě slušní lidé, bez větší návaznosti na velké politické strany, budou reprezentovat naši republiku v Europarlamentu lépe, než celá současná politická garnitura.

Řada našich kandidátů již reprezentovala Českou republiku v různých sportovních odvětvích. A stejně jako v minulosti, tak i teď chtějí hrdě a čestně reprezentovat Českou republiku v Evropském parlamentu. Nejsou to staří a ostřílení politici, což považujeme za současného stavu tuzemské politiky za jejich velkou přednost. Věříme, že právě oni budou schopni prosadit v Europarlamentu naše hlavní cíle, kterými jsou podpora českých sportovců, handicapovaných osob a dětí.

Všichni mladí lidé, a to „nejen věkem“, ukažte, že Evropský parlament není jen pro staré a vysloužilé politiky. Prosíme, podpořte Terezu Diepoldovou a další mladé a perspektivní kandidáty a volte Českou stranu regionů ve volbách do Europarlamentu.